Cafe, Bar ve Restoran ses sistemleri misafirlerinizin lezzetli sunumları yanında keyifli dinletiler ve görsel sahne şovları yapabilmeniz için doğru şartlarda projelendirilmelidir. Kurulum ve işletme maliyetleri, genel giderlerin içinde düşük oranda olan ses ve sahne sistemi maliyetleri doğru tercih yapılmazsa sürekli giderleri ve sürekli rahatsızlık yaratan bir probleme dönüşebilir. Yıllardır müzik sektöründe hizmet vererek edindiğimiz tecrübeler ile doğru ses ve sahne sisteminin kurulması için hizmetinizdeyiz.

İşletmenizde ses sisteminin yanı sıra sese duyarlı ışık sistemleri, ses sistemine bağlı anons ve uyarı sistemleri, sahne ışık sistemleri, led ekranlar, projeksiyon sistemlerini paket olarak sunuyoruz. Kurulumda gerekli olan, kablolu mikrofon, kablosuz mikrofon, mikser, amplifikatör, anfi-mikser, aktif hoparlörler, pasif hoparlörler, sahne ışıkları, led ekranlar sürekli stoklarımızda bulunmaktadır.

Cafe, Bar ve Restoranlarınız için kullanılacak olan sehpa, hoparlör kabinleri ve diğer montaj ürünleri dekoratif hazır seçeneklerinin yanı sıra istenildiği takdirde dekorasyonunuza uygun renk ve desen çözümleri ile üretilmektedir.

Diğer profesyonel ses sistemlerinde geniş alanlar düşünülerek standart kullanılan kablolama ve montaj ürünleri Cafe Bar ve Restoran sistemlerinde standart üstü ürünler kullanılmasında fayda sağlamaktadır. Ses ve sahne sistemlerinde kurulum maliyetlerinin yanında işletme maliyetlerinin olduğu da göz önünde bulundurulmalıdır. Ürün tercihinde teknik şart ve gereksinimlere uygun ürünler seçilmelidir.

Canlı Müzik yapılacak olan işletmelerde sürekli canlı müzik yayını yapılıp yapılmayacağı karar verilmeli sürekli yapılacaksa sabit sistemeler öncelikli olarak tercih edilmelidir. Sürekli canlı müzik yayını yapılmayacaksa kaliteli mobil ses sistemleri tercih edilebilir.

Cafe, Bar ve Restoranlarda var olan ve sonradan ortaya çıkması muhtemel olan akustik sorunları için özel düzenleme gerekebilmektedir. Özel duvar kaplamaları ile akustik sorunlar çözülebilmekte bazı özel durumlarda dekorasyona müdahale edilemiyorsa ses sistemi projesi değiştirilmelidir. Ortaya çıkması muhtemel akustik sorunları için dekorasyon ile birlikte ses sistemi projelendirilmeli gereken mimari şartlar sağlanmalıdır.