Düğün Salonu Ses Sistemleri, müzik ve anonsa uygun seçilebilirken, Nikah Salonu Ses Sistemlerinde anons ağırlıklı bir sistemin projelendirilmesi daha uygun olacaktır. Düğün veya Nikah salonu ses sistemleri projelendirilirken Salonların kapasiteleri, açık alan var ise çevre koşulları, kapalı alanlarda akustik özellikleri gibi etkenler mutlaka göz önüne alınmalıdır.

Düğün ve Nikah gibi etkinlikler tekrarı olamayacak nitelikte olduğundan ses sisteminin tam yedekli veya kısmen yedekli projelendirilmesi tercih edilebilir. Sistem projelendirilirken ses ve müzik kalitesinin yanı sıra sistemin oluşabilmesi muhtemel arızalara karşı doğru montajlanması da ayrıca önemlidir.

Büyük Düğün Salonlarında ses sistemleri elektrik altyapısının kapasitesinden dolayı büyük sorunlar çıkarabilmektedir. Ses Sistemi ve akustik projelerin mimari proje ve elektrik tesisatı imalatı ile yapılması sistemin kesintisiz kullanımı açısından önemlidir.

Salonlarda bulunacak kişi sayısı ve salon hacminden kaynaklanabilecek akustik ve ses yüksekliği sorunları için yerinde keşif ve montaj hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İhtiyaç halinde kullandığınız ses sistemlerinin problemlerini giderebilir; ses sisteminin geliştirmesini ve dekoratif akustik iyileştirmesini yapabiliriz.

Düğün salonlarında kullanılabilecek sahne ışık sistemleri projeksiyon sistemleri ve led ekranlar ihtiyaçlara göre belirlenmeli ve ses sistemi ile koordinasyon sorunu yaşamayacak sistemler tercih edilmelidir. Düğün ve Nikah Salonları için ayrıca sese duyarlı dekoratif aydınlatma ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.