Oteller için ihtiyaç duyulan tüm kapalı ve açık alan seslendirme sistemleri, sahne ses ve ışık sistemleri, disko, bar, havuz, plaj, spa merkezleri için ses, ışık, görüntü sistemleri çözümlerini sunmaktayız. Tüm ihtiyaçlarınız için satış, servis, montaj ve satış sonrası destek hizmetleri vermekteyiz.

Otel Ses Sistemleri projelendirilirken mutlaka fiyat performans düzeyi en yüksek ürünler ile projelendirilmelidir. Otellerde kullanılacak olan sistemlerin amaçları ve servis imkanlarına uzaklıkları gözden kaçırılmamalıdır. Otel müşterilerinin kısa süreli misafirliklerinde bir şeylerin ters gitmesinin otelin tercih edilebilirliğini etkileyeceği unutulmamalıdır.

Otel Ses Sistemleri’nde kullanılacak olan, kablolu mikrofonlar, kablosuz mikrofonlar, müzik yayın kaynakları, uyarı sesi kaynakları, amplifikatörler, mikserler, anfi-mikserler, konnektörler, aktif hoparlörler, pasif hoparlörler, horn hoparlörler, sudan etkilenmeyen marin hoparlörler kısaca bütün malzemeler belirli teknik şartları karşılamalı tercih edilen ise yüksek standartlarda seçilmelidir.

Oteller için, ön büro anons, resepsiyon ve lounge/loca bekleme alanları müzik sistemi, havuz/SPA/sağlık kulübü alanları gibi ıslak alan ses sistemleri, cafe/restoran/bar/disko alanları ses sistemleri, housekeeping haberleşme telsiz sistemleri, özel odalar için müzik sistemleri, etkinlik alanları sahne ve ışık sistemleri ile led ekran ve projeksiyon sistemleri bulunmaktadır.

Otel genelinde kullanıcak olan anons ve müzik yayın sistemi müzik öncelikli ve konuşma kalitesi yüksek olacak şekilde birden fazla giriş kaynağı bulunan ve birden fazla çıkış kaynağı bulunacak şekilde projelendirilmelidir. Ekolayzır ve mikserler ile rahatsız edici gürültüler en alt seviyeye indirilecek şekilde ön ayarlar yapılarak kullanılmalıdır.

Farklı bölgelerde bulunan, bekleme alanları, kulüpler, spa, havuzlar, cafe, bar ve restoranlar için ses frekans ve ses düzeyleri özelleştirilmiş ses sistemleri kullanılmalıdır. Plaj partileri ve çocuk etkinlikleri gibi farklı animasyon gösterileri için taşınabilir mobil ses sistemleri kullanılabilmektedir. Ayrıca sahne etkinlikleri gibi görsel etkinlikler için kullanılan sahne ışıkları, led ekranlar ve projeksiyonlar proje aşamasında birbirine uyumlu sistemler arasından seçilmelidir.

Radi.On olarak Otel Ses Sistemlerinin proje, imalat ve montaj hizmetlerinin yanı sıra ani müdahaleler için teknik servis personellerine sistemin kullanımı ve müdahale edilebilir arızalarının eğitim desteğini de veriyoruz.

Müşterilerinize keyifli bir misafirlik deneyimi yaşamasına katkı sunmanın yanı sıra kurulum ve işletme maliyeti dengesini koruyarak bütçenize uygun projeler yapıyoruz. Garantili teknik servisimiz ile yaşanabilecek muhtemel sorunları en aza indiriyoruz.